صفحه اصلیدرباره ما

درباره ما

گروه آموزشی ملاصدرا ابوشهر (گاما) با شماره ثبت 392 در سال 1392 به همت دو نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی استان تأسیس گردیده و طی برنامه ریزی صورت گرفته مطابق چشم انداز مدیران آن در آینده به مرکز بزرگی برای آموزشهای ضمن خدمت و آزاد در استان تبدیل خواهد شد.

موسسین گاما از سال 1390 در اجرای پروژه ملی آموزش قانون مالیات بر ارزش افزوده،که به موجب قراردادی از سوی سازمان امور مالیاتی کشور به دانشگاه علوم اقتصادی به عنوان تخصصی ترین دانشگاه کشور در زمینه علوم اقتصادی واگذار شده بود،به عنوان مدیران پروژه در استان بوشهر با این دانشگاه همکاری داشته اند و در مدت فعالیت خود با ارائه عملکردی مطلوب، موفق به آموزش بیش از 7000 نفر از جمعیت استان در همه شهرستان ها گردیدند. در راستای اجرای این پروژه و حسب تصمیم ریاست محترم دانشگاه علوم اقتصادی مبنی بر ایجاد نمایندگی های دائم دانشگاه در مراکز استان ها، گروه آموزشی ملاصدرا ابوشهر(گاما) توسط مدیران پروژه آموزش مالیات بر ارزش افزوده در استان بوشهر تاسیس و به عنوان نمایندگی مرکز آموزش های تخصصی آزاد و ضمن خدمت دانشگاه علوم اقتصادی در استان بوشهر معرفی گردید.

هم اکنون این موسسه با عنایت به مجوزهای دانشگاه علوم اقتصادی و براساس تبصره ماده 59 قانون خدمات کشوری که به  تمام دستگاه های اجرایی کشور اجازه می دهد که دوره های آموزشی مورد نیاز کارکنان خود را به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی واگذار نمایند، امکان برگزاری بیش از 600 دوره حضوری و غیر حضوری را برای کارمندان ادارات دولتی، خصوصی و نیمه خصوصی، در همه زمینه های مورد نیاز، فراهم نموده است.

با توجه به پتانیسل های اقتصادی استان و نیاز صنایع موجود به نیروهای ماهر و آموزش دیده ،موسسه گاما در بخش آموزش های آزاد نیز با هدف تقویت توانایی های نیروی انسانی استان و کمک به پرورش نیروهای متخصص و آگاه به علوم روز، اقدام به برگزاری دورهای کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت در زمینه اشتغال و کسب و کار نموده است تا بتواند به کمک مسئولین امر در استان، قدمی در راه  تحول نیروی انسانی استان بردارد که انشاءاله در آینده با گسترش صنایع استان بخصوص صنایع نفت و گاز، استان از وجود نیروهای متخصص بی بهره نباشد.

این موسسه به عنوان رکنی اثر گذار در عرصه آموزش استان همچون پل ارتباطی میان دانشگاهیان و صنعت، ایفای نقش نموده و بعنوان سازمانی یادگیرنده و متعهد به جامعه ،با نگاهی رو به آینده و همگام با تحولات علمی و فناوری ،بر آن است متخصصانی کارآمد و کارآفرين براي توسعه استان و کشور آموزش دهد .

موسسه آموزشی پژوهشی گاما مأموريت خود را گسترش و ارتقاي خدمات آموزشي و پژوهشی تعريف نموده است، بنابراین مي كوشد تا درافق چشم انداز سازماني خود ،سرآمد و پيشرو درسطح استانی ومطرح درسطح کشور باشد .

اين سرآمدي و پيشروي مي بايست در تمامي فرآيندهاي آموزشي و پژوهشی اعم از نيازسنجي،‌برنامه ريزي ،‌اجرا و ارزيابي دوره هاي آموزشي و فعالیت های پژوهشی حاصل شود.

این موسسه کیفیت در آموزش را برای خود یک وظیفه می داند و در راستای ارائه آموزش های با کیفیت بالا از برترین اساتید موجود استان و در صورت نیاز اساتید دانشگاهی استان های مجاور و یا اساتید برجسته دانشگاه علوم اقتصادی، بهره گرفته و  می کوشد تا بهترین نوع آموزش در بالاترین سطح کیفیت را به متقاضیان ارائه نماید.

چشم انداز موسسه آموزشی پژوهشی گاما :

ارائه آموزشهای مرتبط با نیاز بازار کار .

تربيت نيروهایي، با دانش و مهارت هاي فني بالا .

مطرح شدن به عنوان يک Brandمعتبر آموزشي در استان .

مطرح شدن به عنوان يک منبع معتبر معرفي نيروي انساني در بازار کار .

مطرح شدن به عنوان يک مرکز معتبر اجراي پروژه هاي تحقيقاتي دولت و بخش خصوصي .

 

Permit

 

بازگشت به بالا