سمینار بزرگ ذهن برتر95 با حضور استاد سیدا برگزاز می شود

سمینار بزرگ ذهن برتر 95 در خرداد ماه در بوشهر برگزار خواهد شد.

بنابر اعلام مدیر روابط عمومی و سمینارهای موسسه، این سمینار به منظور ارائه نکات کاربردی تقویت حافظه و تندخوانی با حضور مرد حافظه ایران، استاد محمد سیدا ( جهت آشنایی با ایشان اینجا کلیک کنید) در بوشهر برگزار خواهد شد.

مهندس اسدی ضمن اعلام این خبر اضافه کرد که با توجه به جامعیت موضوع و کاربردی بودن آن، کلیه اقشار جامعه علی الخصوص دانشجویان، دانش آموزان و کارمندان سازمانهای دولتی و خصوصی می توانند در این سمینار شرکت کنند.

همچنین بر اساس هماهنگی های بعمل آمده با  مدیریت آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استانداری بوشهر ،کلیه کارمندان مشمول قانون خدمات کشوری می توانند با شرکت در این سمینار و پرداخت شهریه بر اساس نرخ قانونی دوره های مشمول قانون خدمات کشوری ، از گواهینامه ضمن خدمت مدیریت آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری نیز بهره ببرند.

این سمینار روز 17 خرداد ساعت 8.5 الی 12 صبح جهت کارمندان در محل سالن مدیریت آموزش و پژوهشهای توسعه آینده نگری استانداری واقع در خیابان شهید چمران و ساعت 4.5 الی 8 عصر جهت عموم در محل سالن همایشهای شهید آوینی بوشهر واقع در میدان رفاه برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند ( متقاضیان غیر کارمند که نیاز به گواهینامه ضمن خدمت ندارند) هم اکنون و تا قبل از 10 خرداد بلیطهای این سمینار را در صورت خرید گروهی با تخفیف ویژه خریداری کنند.

برای خرید بلیط اینجا مراجعه نمایید.

ارسال نظر

بازگشت به بالا