صفحه اصلیثبت نامقوانین ثبت نام

تعهدنامه ثبت نام در دوره های موسسه

 

تعهدنامه ثبت نام دوره ها وآزمونهای موسسه آموزشی پژوهشی گاما

 

داوطلب عزیز ضمن عرض خیرمقدم،خواهشمنداست مطالب مندرج دراین تعهدنامه را به دقت مطالعه نموده، سپس اقدام به ثبت نام نمایید:

1.      کلیه درخواست های داوطلب (آموزشی، مالی، انصراف و ...) می بایست به صورت کتبی به مسئول ثبت نام تحویل گردد و به درخواست­های شفاهی حضوری و تلفنی و ... ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تبصره: در مورد ثبت نام در دوره ها چنانچه ثبت نام و پرداخت وجه هردو بصورت اینترنتی صورت گرفته باشد،تکمیل فرم ثبت نام به معنی ارسال درخواست کتبی است. در مواردی که تنها ثبت نام بصورت اینترنتی صورت می گیرد،داوطلب هنگام تحویل وجه به مسئول ثبت نام، می بایست فرم درخواست دوره را تکمیل نماید.

2.     تاریخ شروع هر دوره در موارد خاص ممکن است تا دوهفته به تعویق افتد و در صورت وقوع این مساله اطلاع رسانی لازم به داوطلب خواهد شد.

تبصره: چنانچه تاخیر دوره بیش از دو هفته باشد، داوطلبان می توانند با مراجعه به موسسه، شهریه واریزی خود را بصورت کامل در یافت کنند.

3.     در صورت تاخیر داوطلبان در کلاسها، موسسه مسئولیتی در قبال عدم اجازه حضور در این کلاس توسط اساتید نخواهد داشت.

4.     پرداخت کل شهریه (چه نقدا و چه به صورت چک) می بایست قبل از شروع دوره باشد و قبل از پرداخت کامل شهریه از ورود داوطلبان به کلاس جلوگیری خواهد شد.

تبصره: اگر مبلغ ثبت نام بیش از 500 هزارتومان باشد‏،به درخواست دانشپذیر نصف مبلغ نقداً هنگام ثبت نام ونصف به صورت چک به تاریخ میانه دوره دریافت می شود.

 

5.     انصراف از کلاس ها ( در حین برگزاری ) و آزمون­ها به هیچ وجه قابل قبول نمی­باشد و شامل هیچ یک از موارد کسر وجه  ماده 6 نخواهد شد.

6.     موارد انصراف و استرداد شهریه: (مهم)

  • تا 7 روز مانده به شروع دوره استرداد شهریه پس از کسر 20 درصد از کل شهریه دروس انتخابی امکان پذیر می باشد. (توضیح: اگر داوطلب حتی کل مبلغ شهریه را نیز نپرداخته باشد، 20درصد از شهریه دروس انتخابی کسر خواهد شد.)
  • از 7 روز مانده به شروع دوره تا 2 روز مانده به شروع دوره 50 درصد از کل شهریه کسر و مابقی مسترد خواهد شد.
  • از 2 روز مانده به شروع دوره  شهریه آن به هیچ عنوان (از قبیل ماموریت اداری، انتقالی، مشمولیت نظام وظیفه، مسافرت به خارج، بیماری، تداخل با برنامه دانشگاه، قبولی در دانشگاه، هرگونه نارضایتی از استاد، مشکلات خانوادگی، فوت نزدیکان و سایر موارد پیش بینی نشده دیگر) مسترد نخواهد شد.
  • پرداخت بخشی از مبلغ ثبت نام (بابت رزرو، ثبت نام و یا امثالهم) نیز مشمول بند انصراف و شرایط آن خواهد بود.

تبصره: عدم شرکت در دوره­ها پس از ثبت نام و شروع دوره، هیچ گونه حقی را جهت انصراف و دریافت وجه داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

7. داوطلبانی که حین برگزاری دوره اقدام به ثبت نام می کنند باید شهریه را کامل پرداخت نمایند

8.     محل برگزاری کلاس با توجه به در نظر گرفتن شرایط و مصالح مختلف از سمت موسسه قبل از شروع کلاس تعیین خواهد شد؛ که ممکن است در محل موسسه یا محل دیگری باشد.

9.     تعداد شرکت کنندگان در هر کد کلاسی بنا به عرف موسسه و بر اساس موارد مختلف توسط موسسه تعیین می­گردد.

10.     ملاک اطلاع رسانی موسسه، اعلانات رسمی در سایت­های موسسه و اوراق سربرگ دار موسسه می باشد و هرگونه استناد به نقل قول­های شفاهی از پرسنل مجموعه، اساتید و یا سایر داوطلبین پذیرفته نخواهد بود.

11.    در صورت عدم تسویه کامل یا وصول چک­های صادره داوطلب، موسسه مختار است وی را تا هنگام وصول مطالبات از ادامه شرکت در تمامی خدمات موسسه باز دارد.

12.    در صورتی که داوطلب از تخفیف  استفاده کرده باشد، می­بایست قبل از شروع دوره مستندات مربوط به دریافت تخفیف ( نامه رسمی از سوی سازمان ارائه دهنده تخفیف،کارت شناسایی و ... ) را به موسسه تحویل دهد، در غیر این صورت از حضور وی در کلاس جلوگیری می شود.

13.   در برخی شرایط خاص ممکن است مدرس دوره ثبت نامی بنا به نظر موسسه تغییر یابد، در این صورت دوره مربوطه روال عادی خود را خواهد داشت.

14.   بسته به نوع و شرایط هر دوره گواهی نامه ی پایان دوره، بین دو هفته تا 45 روز بعد از اتمام دوره در محل موسسه آماده تحویل می باشد.

تبصره: در این مورد پس از آماده شدن گواهینامه ها از طریق بخش اطلاعیه های موسسه ، اطلاع رسانی خواهد شد

15. دانشپذیران موظفند در دوره های مربوط به نرم افزار که نیاز به رایانه دارند، جهت شرکت در دوره لپ تاپ به همراه داشته باشند و در صورت نداشتن لپ تاپ قبل از شروع دوره با موسسه تماس حاصل فرمایند تا راهنمایی های لازم انجام گیرد.

16.   تغییر هر یک از دوره ­های انتخابی تنها با درخواست کتبی و تاییدیه موسسه ممکن می باشد.

17.  کلیه اطلاعیه ­های شروع دوره و تغییر زمانی کلاس­ها در سایت Gamaac.ir اعلام می­گردد. مسئولیت پیگیری با داوطلب می­باشد.

18.   ثبت نام غیرحضوری (تلفنی، اینترنتی و ...) در حکم تایید کامل این تعهدنامه است که در سایت نیز موجود می­باشد.

 

 

 

بازگشت به بالا